Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2013 » Грудень » 4 » Перемога на державному рівні
17:05
Перемога на державному рівні

З 22 по 24 жовтня 2013 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась V Ювілейна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

         Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

         Розпорядженням Кабінету міністрів України від 11.02.2013р. № 89 «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні у 2013 році.

         Виставка-презентація представляла 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.


         На виставці було презентовано сучасні засоби навчання, електронні проекти, програми та рішення для галузі освіти.

Регіональні органи управління освітою, закладами освіти та підприємницькими структурами запропонували власні презентації з упровадження інновацій, зокрема:

         -    «Освітній округ як інноваційна модель управління»;

-         «Науково-методичне організаційно-управлінське забезпечення інноваційного розвитку освітнього простору»;

-         «Розробка та упровадження системи мережної взаємодії суб’єктів регіонального освітнього простору як основи інноваційного розвитку»;

-         «Трансфер інноваційних технологій проекту «Хенкель академія» у професійну освіту» тощо.

          В рамках виставки відбулося 109 науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів,майстер-класів, презентацій, де було обговорено нагальні проблеми подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій,  обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

Професійно-технічну  освіту Сумської області у вищезазначеній виставці представляв ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» в особі директора Новобранного Олександра Васильовича, який ознайомив відвідувачів з інформаційно-методичним ресурсом «Навчаємо по-новому». Робота була оцінена на високому рівні, Путивльський професійний ліцей став переможцем та був нагороджений Золотою медаллю.

Компанія «Хенкель Буттехнік (Україна)» проявила неабиякий інтерес до презентованих матеріалів нашого закладу та  включила їх до освітнього проекту «Хенкель Академія».

Інформаційно-методичний ресурс «Навчаємо по-новому» – це досвід роботи викладача вищої категорії Гриценко Любові Степанівни. Специфіка викладання спецпредметів вимагає значного обсягу ілюстративного матеріалу, що не завжди у достатній кількості представлено у сучасних підручниках. Учні краще сприймають наочні образи, ніж текст, і тому на своїх уроках Любов Степанівна використовує різні можливості комп’ютерної техніки. Розробляючи план сучасного уроку, вона проводить значну дослідницьку роботу, використовує широке коло джерел інформації, що дозволяє уникнути шаблонів і перетворити такий урок в продукт індивідуальної творчості. Ефективність освіти завжди залежала від рівня підготовки викладача, від його майстерності, креативності. Сьогодні від педагога потрібне вміння творчо мислити, створювати і використовувати  на практиці власні освітні проекти.

Застосування комп’ютерно - інформаційних технологій у навчанні – одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Розвиток систем підготовки фахівців високого рівня представляється як проблема, розв’язання якої визначає інноваційну діяльність нашого суспільства у галузях  економічного та науково-технічного співробітництва.

Перспективи входження України до міжнародного економічного простору потребують більш глибокого осмислення процесу підготовки фахівців, освіта і кваліфікація яких зможуть забезпечити конкурентоспроможність наших досягнень на світовому ринку. Саме такі спеціалісти як Гриценко Любов Степанівна прискорюють цей процес.

Хочу подякувати  Гриценко Л.С. за творчу і плідну працю. Напрацювання та досвід викладача тепер буде вивчатися і поширюватися не тільки в Україні, але і за її межами.  А також методисту Тітовій С.О. - за методичний супровід конкурсних матеріалів.

 

Переглядів: 297 | Додав: Викусик25 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz