Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Січень » 27 » Майбутнє України в руках робітників...
11:36
Майбутнє України в руках робітників...

У цьому впевненні  в Путивльському  професійному ліцеї, де кваліфіковані педагоги готують робітничі кадри сільськогосподарського та будівельного профілю на основі сучасних технологій  для динамічного ринку праці . Немає сенсу розповідати  про заклад на околиці міста який протягом останніх 10 років зайняв свою нішу серед навчальних закладів міста. Про це свідчать  досягнення учнів,  викладачів,  майстрів виробничого навчання,   організація дозвілля учнів.

Про перспективи випускників закладу, навчальний процес  та життя Путивльського професійного ліцею кореспонденту «Путивльських відомостей» розповів директор Новобранний О.В.

  • В тяжку годину економічної кризи на Україні  як в агропромисловому комплексі, так і в  будівельній  індустрії, відбулося знецінення робітничих професій, що і  призвело до браку кваліфікованих робітників. Однією з головних проблем на фоні вищевказаних явищ є розрив взаємозв’язку наступності  професій. І тому викладачі ліцею, майстри виробничого навчання прагнуть навчити молодь всьому, що знають, чим володіють, всьому тому, що вимагає сучасність від робітника нової формації,  намагаючись зберегти престиж робітничих професій. База навчального закладу   є достньою для оволодіння необхідними знаннями і навичками для майбутньої професії. До речі  і вибір професій в закладі дуже різноманітний. На  базі 9 класів ліцей готує  кваліфікованих робітників за професіями:  столяр-будівельний, тесляр; монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, газозварник; тракторист-машиніст сільськогосподарського-(лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2», «В1», водій автотранспортних засобів категорії «С», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; штукатур, маляр, лицювальник – плиточник; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (на підприємстві, установі, організації), конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). На базі 11 класів: мулярів, пічників, штукатурів; електрогазозварників; трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2»), водіїв автотранспортних засобів (категорії «С»); столярів будівельних, лицювальників-плиточників; конторських (офісних) службовців (бухгалтерія). Недаремно  три роки поспіль заклад виборює перемоги на міжнародних виставках: «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті». Учні ліцею кожного року беруть активну участь і перемагають в обласних конкурсах профмайстерності, гідно виступають на всеукраїнських змаганнях.  У 2015 році колектив ліцею було відмічено за високий рівень виховної роботи в напрямку патріотичного виховання. А взагалі – у нас  працюють творчі, активні, небайдужі професіонали: викладачі, майстри виробничого навчання, технічний персонал. 

- Мабуть тому і запропонував відомий Сумський державний університет, який за міжнародним рейтингом вищих навчальних закладів вперше увійшов до TOP-700 провідних університетів світу та займає четверту позицію серед українських вишів,  відкрити на базі професійного ліцею територіальний центр дистанційного навчання?

  • Дійсно  у 2015 році на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» буде відкрито територіальний центр дистанційного навчання (ТЦДК), де студенти зможуть отримати  обрану спеціальність та диплом державного зразка, навчаючись дистанційно за комп’ютером та обираючи для себе зручний для освіти час.  Дистанційне навчання – це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомуканікативних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі, яку надає СумДУ.

Таке навчання дає безліч переваг: виключення корупції, справедливе оцінювання і варіативність навчання за прийнятними цінами (навчання буде на 10% нижче, ніж в самому університеті).  Студенти зможуть працювати і навчатись одночасно,  сплачуючи за навчання від 1600 до 2500 гривень за семестр, і отримати освітній рівень бакалавра чи магістра за наступними спеціальностями : фінанси і кредит, економіка підприємства,  маркетинг, менеджмент, інформатика, екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, інженерна механіка , машинобудування, журналістика, правознавство. Та це далеко не весь перелік спеціальностей, за якими можуть навчатись студенти. Також всі ті, у кого вже є  вища освіта, матимуть змогу отримати другу вищу освіту в нашому центрі за 18 місяців.  

  • Яка ж перспектива чекає на ваших випускників?
  • На мою думку,  робочі руки стануть необхідними нашій країні для відбудови міст і сел, вирощування врожаїв тощо. Чи знаєте Ви, що заробітна плата хлібороба - близько 8 тис. грн., водія -  2 – 4 тис.грн., будівельника -  4-7 тис. грн.?  А ще наші випускники за бажанням можуть продовжувати навчання у  Сумському державному університеті, в професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка та в Глухівському коледжі ім. С.А.Ковпака Сумського НАУ, не складаючи ЗНО, а лише на підставі вступних іспитів.
  • Співпраця Путивльського професійного ліцею з навчальними закладами вищого ступеню розкриває широкі горизонти перед учнями навчального закладу. Всі бажаючи  навчатись в СумДУ за дистанційною формою навчання на базі ліцею матимуть змогу отримати диплом ступеню бакалавра чи магістра державного зразка та другу вищу освіту. Тому ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» запрошує всіх бажаючих на навчання для здобуття робітничої професії та  вищої освіти.

Для   отримання   інформації   звертатись   за   адресою:   м.  Путивль,   вул.   Комсомольська, 20,

ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей" або за телефонами: 5-16-03, 095-57-39-460.

Переглядів: 239 | Додав: Викусик25 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz