Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Міністерства уч. самоврядування

ЗВІТ

ради учнівського самоврядування «Лідер»

ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»

за 2016-2017 навчальний рік

 

Згідно з Статутом учнівського самоврядування, прийнятим 14.09.2007 року, учнівське самоврядування ліцею, висловлюючи волю учнів, дбає про забезпечення прав і свобод людини, гідних умов життя, навчання, прагне зміцнення демократії, виховання відповідальності учнів.

У 2016-2017 навчальному році учнівська рада «Лідер» працювала згідно з річним планом роботи та загальноліцейним планом виховної роботи.

Дотримуючись напрямків виховної роботи ліцею, вересень місяць був присвячений громадянському вихованню та вихованню здорового способу життя.

Протягом цього місяця було проведено перше засідання учнівської ради нового навчального року, на якому було затверджено план роботи та статут учнівського самоврядування на 2016-2017 навчальний рік. Були проведені загальноліцейні збори по затвердженню кодексу законів республіки «Майбутнє». Головою учнівського самоврядування залишився Марк Кіщік, якого було обрано на загальноліцейних виборах минулого навчального року.

Протягом вересня були проведені наступні заходи:

 • Виставка-презентація, ярмарки продажу товарів сільсько-господарського профілю;
 • Активна участь у мітингах та міських святах, присвячених визволенню міста від фашистських загарбників; та мітингу присвяченому Дню партизанської слави та річниці початку партизанського руху в Україні у період Другої світової війни;
 • Конкурс на кращу композицію з квітів та с/г продукції «Барви осені»;
 • Посвята першокурсників в ліцеїсти;
 • Вечір відпочинку до Дня учня ПТНЗ;
 • Тиждень пам’яті загиблих у Другій Світовій війні;
 • Організація туристичних походів до Краєзнавчого музею Путивля, велопробігу до Спадщанського лісу; туристичний похід 1-3 курсів до Дня здоров’я до лісу;
 • Збори спортивного клубу «Олімпієць», змагання з легкоатлетичного кросу, змагання з футболу;
 • Акції «Ми за мир на Україні», «Доброго ранку, ветеране!», акція допомоги учням з малозабезпечених родин.

Завершив роботу за вересень круглий стіл лідерів учнівського самоврядування.

В жовтні робота УС «Лідер» була спрямована на художньо-естетичне та моральне виховання учнів. Організований тематичний тиждень «Світ без насильства» з презентацією стіннівок та проведенням відеолекторіїв та диспуту «Ми проти насильства». Також були проведені зустрічі із представниками відділу юстиції, КВІ, ССД, КМСД та організовано круглий стіл з представниками ЦРЛ з питань пропаганди здорового способу життя.

У жовтні були проведені акції «Турбота» до Міжнародного дня людей похилого віку та акція «Допоможи ветеранові», на яких була надана допомога по господарству.

Найяскравішою подією жовтня став вечір відпочинку «Осінній бал» та святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти.

Слід зазначити, що протягом всього місяця учні 1-3 курсів готувалися до проведення конкурсу талантів.

Листопад місяць був присвячений превентивному вихованню. Були проведені такі заходи:

 • тематичний «Тиждень толерантності» та акція «16 днів без насильства»,
 • диспут «Чи мають діти права?» до Всесвітнього дня дитини;
 • акції «Ми проти насильства»
 • тематична гра «Таємний друг»
 • День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, акція «Запали свічку»
 • Випуск стіннівок «Не допусти насилля над жінкою»;
 • Акція «Міняю цигарку на цукерку»,
 • Правовий КВК «Ми знаємо свої права та обов’язки»,
 • Участь у соціальному проекті «Творимо культуру миру разом» зі створенням соціального відеороліку «Ми – різні, ми – друзі».

Плідно підготувалися учні до дня української писемності та мови. Проведені презентації пам’яток письма, конкурс творчих робіт, літературних газет та участь у всеукраїнському диктанті.

В кінці місяця був проведений виховний захід «Хліб усьому голова», присвячений Дню працівників сільського господарства.

Найочікуванішим заходом листопада був, звичайно, конкурс «Таланти профтехосвіти», який проводився у два етапи. На ньому всі учні ліцею мали змогу продемонструвати свої здібності у танцях, співах, інсценівках та декламуванні. Найактивніші учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами.

У листопаді голова учнівського самоврядування разом із радником правління брали участь у засіданні Обласної ради лідерів учнівського самоуправління Сумської області. Значним нашим досягненням стало те, що саме запропонована нами символіка тепер стала емблемою ОРЛУС ПТНЗ

У кінці місяця було проведено круглий стіл лідерів учнівського самоврядування.

Робота учнівської ради «Лідер» у грудні розпочалася із проведення акцій «Допоможи тим, хто поряд» до Міжнародного дня інвалідів та «Червона стрічка» до Дня боротьби зі СНІДом (01.12.2016р.). У цей день активісти та волонтери привітали дітей з обмеженими можливостями на базі Територіального центру реабілітації інвалідів та вручили їм у подарунок різноманітні розвиваючі ігри. Також у цей день був проведений конкурс стіннівок «Ми проти СНІДу» та відеолекторій за даною темою, після якого кожен бажаючий надяг собі червону стрічку у знак підтримки ВІЛ-інфікованих людей.

До свята Св. Миколая зусиллями учнів були зібрані кошти на придбання подарунків учнів-першокласників Путивльської школи-інтернату 1-3 ступенів. Результатом проведення даної акції стало придбання для вихованців інтернату кольорових олівців та їх вручення на святі Святого Миколая.

Окрім цього у грудні була дуже насиченою навчальна діяльність, оскільки після проведення загальноліцейних олімпіад з навчальних дисциплін у листопаді учні нашого начального закладу брали участь в обласних конкурсах та олімпіадах. Також у грудні пройшла декада будівельних дисциплін, на яких було проведено конкурс творчих робіт «За що я люблю майбутню професію».

У грудні також був проведений конкурс стіннівок «Козаки України» та військово-спортивна гра «Нумо хлопці!», присвячена Дню збройних сил України, на якому наші хлопці-ліцеїсти мали змогу довести, що «козацькому роду нема переводу».

Наприкінці першого семестру проводився рейтинг успішності груп з урахуванням різних критеріїв. Переможцями рейтингу стали групи 1-ШМ та 2-ШМ, які набрали найбільшу кількість балів.

Завершила перший семестр творча галерея новорічних газет та привітань і проведенням «Новорічного балу». В останній день навчання проводилося засідання лідерів учнівського самоврядування, на якому кожне міністерство звітувало про виконану роботу за перше півріччя навчального року.

Перша половина січнямісяця була присвячена організації дозвілля учнів-сиріт протягом зимових канікул. Робота проводилася спільно з активом гуртожитку. Для учнів даної категорії було організовано перегляд різдвяних фільмів, похід на міську ковзанку, проведення колядування.

Друга половина січня та перша половина лютого були присвячені ґрунтовнійпідготовці до проведення тижня учнівського самоврядування, що полягав у підготовці учнів-дублерів до виконання обов’язків адміністрації навчального закладу, керівників груп, майстрів в/н та викладачів навчальних предметів. Контроль за виконанням обов’язків покладався на голову учнівської ради «Лідер» Кіщіка Марка.Також був розроблений графік чергувань на території ліцею.

Тиждень учнівського самоврядування проводився у період з 13.02.2017р. по 17.02.2017р. Найяскравішою подією тижня учнівського самоврядування стала організація святкового концерту до Дня Святого Валентина та дискотека.

Загалом тиждень був дуже насиченим подіями. Учням дуже сподобалося виступати у ролі майстрів, керівників груп та викладачів, адже це давало їм змогу спробувати себе у дорослому житті, а також зрозуміти, що відчуває викладач чи майстер, коли виконує свою роботу. Дивлячись на своїх одногрупників-дублерів деякі учні жалкували, що не наважилися спробувати себе у нових ролях, та вирішили виправити це наступного року.

У вівторок (21.02) відбулася урочиста лінійка присвячена підбиттю підсумків тижня учнівського самоуправління, на якій були нагороджені грамотами та солодкими призами найактивніші учні та групи.

Найвизначнішими подіями березня стали підготовка та проведення святкового концерту до Міжнародного жіночого дня та тематичних заходів присвячених Т.Г. Шевченку «Невідомий геній Шевченка». на оснанньому із зазначених заходів були присутні гості із Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації на чолі із О.І. Поповою.

Також у березні учні нашого ліцею брали участь у першості ліцею з гирьового спорту, а також у «Козацьких забавах» (м. Глухів), на якому зайняли 4 місце у груповому заліку із підтягування.

У квітні місяці проводилися наступні заходи: конкурси стіннівок до Всесвітнього дня сміху та Всесвітнього дня здоров’я, заходи до Українського дня навколишнього середовища, озеленення території навчального закладу, тиждень правового виховання та вечір пам’яті «Дзвони Чорнобиля». Проте найбільш значущою подією стала участь учнів ліцею у акції «Від серця до серця», метою якої у цьому році був збір коштів для дітей із вадами зору. До проведення акції залучилися і учні, і працівники ліцею, тим самим творячи добро заради майбутнього.

Травень місяць був присвячений військово-патріотичному вихованню учнівської молоді. З цією метою проводилися зустрічі із ветеранами Другої світової війни, покладання квітів до пам’ятників полеглим воїнам, перегляд учнями ліцею художніх та документальних фільмів про Другу світову війну, «Зустріч поколінь» у Музеї партизанської слави, акція «Доброго ранку, ветеране!», туристичний похід «Партизанські стежини», а також участь у районних заходах присвячених святкуванню Дня перемоги.

У травні представник учнівського самоврядування Вязьмітінов Родіон разом із радником правління брали участь у засіданні Обласної ради лідерів учнівського самоуправління Сумської області, яке дало певні знахідки та «перлини» для організації подальшої роботи учнівської ради.

Наприкінці другого семестру проводився повторний рейтинг успішності груп з урахуванням різних критеріїв. Переможцями рейтингу залишилися групи 1-ШМ та 2-ШМ. Також у кінці травня було підбито підсумки про роботу учнівської ради «Лідер» у 2016-2017 навчальному році.

З огляду на все вище зазначене можна зробити висновок про те, що учнівська рада «Лідер» доклала значних зусиль для того, щоб життя ліцею було змістовним, насиченим та цікавим, а учні вчилися відчувати свою відповідальність, проявляти ініціативу та допомагати один одному. Учнівська рада веде тісну співпрацю із педагогічним колективом на адміністрацією навчального закладу, бере участь у спільних із ними засіданнях щодо прийняття рішень стосовно учнів, що мають проблеми у навчанні та вихованні.

 

 

Голова УР «Лідер»                                             Марк Кіщік

 

Секретар                                                                    Дар'я Іванова

 

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz