Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Абітурієнту

ЛІЦЕЙ ГОТУЄ КАДРИ
Шановний випускник 2018 року!
            Ви бажаєт стати висококваліфікованим робітником?

Ви хочете отримати професію, з якою можна сміливо йти в життя?

Продовжити освіту за кордоном (в Польші) та отримувати Європейську заробітну

Тоді МИ чекаємо на ВАС

Державний професійно-технічний навчальний заклад

"Путивльський професійний ліцей"

ОГОЛОШУЄ

Набір учнів денного відділення за робітничими професіями :

На базі неповної середньої освіти з терміном навчання 3 роки:

1. Столяр будівельний. Тесляр.

2. Штукатур. Маляр. Лицювальник–плиточник.

3. Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування. Газозварник.

4. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С», «В»).

5. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир (на підприємстві, в установі, організації). Офісний службовець (бухгалтерія).

На базі повної середньої освіти з терміном навчання 1-2 роки:

6. Муляр. Пічник. Штукатур.

На базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1 рік:

  1. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорія «А1», «А2», «В1»).). Водій автотранспортних засобів (категорія «С», «В»).

8. Офісний службовець (бухгалтерія).

9. Електрогазозварник.

10. Лицювальник–плиточник.

Навчальний заклад пропонує вечірні курси підготовки водіїв категорії «В», «С», та перепідготовки водіїв категорії «С» на категорію «В».

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ В ЛІЦЕЙ НЕОБХІДНО НАДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ :

1. Заява на ім'я директора (на бланку навчального закладу).

2. Направлення на навчання від організацій для

професій 4, 7 (на бланку навчального закладу).

3. Документ про освіту (оригінал).

4. Медична довідка (форма № 086/У), довідка про профілактичні щеплення в 2-х примірниках.

Для категорії абітурієнтів з числа дітей-інвалідів - медико-соціальний висновок про професійну придатність.

5. Медична довідка щодо придатності керування транспортним засобом відповідної категорії для професії 7.

6. Ксерокопія документу, що посвідчує особу.

7. 8 фотокарток 3x4 см.

8. Індивідуальний ідентифікаційний номер.

9. Довідка з місця проживання та про склад сім’ї.

10. Військовий квиток (копія).

Адреса: 41500, м. Путивль, вул. Богдана Хмельницького, 20

Телефон приймальної комісії - (05442) 5-16-03; 099-773-68-42

E-mail : PPL_9@ukr.net Web-сайт: pytivlproflisey.ucoz.ru

Чому  навчатися в ПТНЗ престижно?

         Скільки людей, закінчивши професійно-технічний навчальний заклад, не зупиняються на досягнутому! Біографія багатьох відомих особистостей містить у собі рядок "закінчив ПТНЗ", але це не завадило, а навпаки допомогло їм проявити себе. Серед них:

         Сергій Корольов - академік, генеральний конструктор ракетно-космічних систем, з його ім'ям пов'язані перший запуск штучного супутника Землі, професію отримав у професійній будівельній школі №1 міста Одеси;

         Юрій Гагарін - перший космонавт планети, закінчив ремісниче училище за спеціальністю «формувальник-ливарник». Своєю робочою професією Юрій Олексійович пишався все життя;

Павло Попович - генерал-майор авіації, випускник ремісничого училища міста Біла Церква.

         Серед випускників ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»  також є ті, ким пишається не лише наш ліцей, але й весь район. Це люди, для яких наш навчальний заклад став першою щасливою сходинкою до успіху. Серед них  Панок Г.Г. завідуючий секретаріатом Верховної ради України;   Смолін С.І. та Смолін О.І.  підприємці  ООО «Колос»; Герцек М.В. підприємець; Диреколенко Ю.В. підприємець,  депутат міської ради;  Скоробогатий І.М.  депутат міської ради; Гавриков І.С. голова правління ВАТ Путивльагроспецмонтаж;    Вальков Г.І. начальник Путивльського Райсількомунгоспу та багато інших.

Ми вирішили запитати в них, чи радять вони абітурієнтам     2016 року  вступати  до ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»?

Вальков Геннадій Іванович, начальник Путивльського Райсількомунгоспу :

«Я жодного разу не пошкодував, що в свій час отримав робітничу професію в Путивльському професійно-технічному училищі, це стало першою сходинкою моєї успішної кар’єри. Я вважаю, що вчитися в ПТНЗ  не соромно, набагато більш сумно взагалі не мати ніякої робітничої професії, або закінчивши ВУЗ не знайти свою комірку на сучасному ринку праці і відчувати себе непотрібною суспільству. Тому раджу кожному робити поміркований вибір свого успішного майбутнього, не зважаючи на химерні принади вищої освіти і стояти в черзі безробітних.»
 

Гавриков Іван Степанович,  голова правління ВАТ Путивльагроспецмонтаж:

 «Від себе можу сказати, що якби я не мав робітничої професії – я б не досяг успіху. Саме училище а не інститут зробило з мене першокласного майстра,  дало змогу заробити перші гроші, і ніхто не посміє докорити мене  тим,  що своїм  першим  навчальним  закладом  я обрав  не  найдорожчий  ВУЗ,   а звичайне Путивльське професійне училище! Я вдало обрав свою професію і щастя мене знайшло, я щаслива людина і намагаюсь дарувати його людям.  Саме  в училищі  мене навчили працювати, поважати працю інших, і перш за все бути Людиною».

         Ми сподіваємось що Ваш вибір буде вдалим і ви оберете не лише справу до  душі, а й стабільне, забезпечене майбутнє. Бо, наприклад,  заробітна плата  тракториста становить від 5 до 20 тис. грн., зварювальника від 5 до 15 тис., штукатура -  від 5 до 15 тис. грн. тощо.

 

   І наостанок хотілося б додати, що отримавши робітничу професію, згодом ви завжди зможете здобути вищу освіту обравши відповідний інститут чи університет.  Але цей вибір буде більш правильним, усвідомленим і найголовніше, оплатити своє навчання ви зможете самостійно.

Доречи з   2015 року на базі  ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» створено територіальний центр дистанційних комунікацій Сумського державного університету, в якому ви зможете отримати вищу освіту за дистанційною формою навчання   (дистанційне навчання – це форма організації навчального процесу, що за рахунок використання ІКТ може бути реалізована  в умовах географічної віддаленості студента і викладача, тобто  без виїзду до навчального закладу) за напрямами:

*«Інженерна механіка»;

*«Машинобудування», «Інженерне матеріалознавство», «Інформатика», *«Екологія та охорона навколишнього середовища»;

*«Енергомашинобудування», «Електронні  пристрої та системи», «Системна інженерія», «Комп’ютерні науки», «Електротехніка та електротехнології»; *«Теплоенергетика»;

*«Економіка підприємства», «Фінанси  і кредит»,«Менеджмент», «Маркетинг» ;

*«Правознавство»;

*«Журналістика»;

*«Філологія».

Учні  з загальною середньою освітою вступають до Сумського державного університету за результатами ЗНО, а учасники АТО без ЗНО за результатами вступних іспитів, а також мають змогу  отримати вищу освіту випускники  будь-якого року та спеціальності, що мають диплом  молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра.

         По завершенню навчання студенти отримують диплом молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра державного зразка - такі ж, як і студенти інших форм навчання.

         Тож якщо Ви хочете здобути сучасну, популярну  професію, цікаво навчатися та весело відпочивати, вступайте до ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей». Знання, які ви отримаєте у нас, будуть надійним фундаментом у  подальшому професійному зростанні, здобутті вищої освіти та створенні матеріального благополуччя.  

 

Якщо обрати професію в вас вийде самостійно - чудово. Якщо ні – можете   пройти тест з профорієнтації
 
 
Діагностично-диференційований опитувальник (ДДО)  Клімова
 
 
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz